ISPARTA FUTBOL SAHA KOMİSERLERİ DERNEĞİ
ispartafskd - SAH. KOM. GÖREVLENDİRİLMESİ
ISPARTA

 

                                        TÜRKİYE  FUTBOL  FEDERASYONU

                            ISPARTA  SAHA KOMİSERLERİ DERNEĞİ BAŞKANLIĞI                    

                                              MÜSABAKA GÖREVLENDİRME  LİSTESİ        

               
                            

                                      2017 – 2018 Yılı Futbol  Sezonu   İlimizde  14 – 15  / 02 / 2018 ve 17 – 18 / 02.2018  - 21-22 /02/2018 tarihleri arasında   oynanacak olan  - U- 19 LİGİ,

U – 16 LİGİ , 1.AMT. LİGİ,  2. AMATÖR LİGİ  Futbol   müsabakalarında   görev  alan     Saha   Komiserlerinin listesi aşağıya    çıkarılmıştır.

                                                                                      

                                                                                                                                        Hüseyin ZENGİN                                                                                                                                                                          Türkiye Fut.Sah.Kom.Dern. Isp  Şube Bşk.

   TARİH

 SAAT

                                         TAKIMLAR

   MÜS.NEVİ

   SAHAKOMSERİ

          SAHA YERİ

 

          A  TAKIMI

          B  TAKIMI

14.02.2018

17.00

ISP. DAVRAZ SPOR

GÜL SPOR

U – 16 LİGİ PLY.OF

MUSTAFA YÜCEER

MİLLİ EGEMENLİK STADI

15.02.2018

17.00

İYAŞ GNÇ.VE SPOR

İLAVUS SPOR

U – 16 LİGİ PLY.OF

ORHAN TÜRKER

MİLLİ EGEMENLİK STADI

17.02.2018

10:00

ISP. DAVRAZ SPOR

GÜLCÜ SPOR

U – 19 LİGİ

MEHMET BERBER

MİLLİ EGEMENLİK STADI

17.02.2018

12.00

ÇÜNÜR SPOR

GÜL SPOR

U – 19 LİGİ

MEHMET UÇAN

MİLLİ EGEMENLİK STADI

17.02.2018

14.00

ISP.  32 GENÇLİK  SPOR

İLAVUS SPOR

U – 19 LİGİ

MEHMET UÇAN

MİLLİ EGEMENLİK STADI

17.02.2018

16,00

BÜYÜK KABACA SPOR

GÜNEYKENT SPOR

U – 19 LİGİ

ORHAN TÜRKER

MİLLİ EGEMENLİK STADI

18.02.2018

11.30

MERKEZ GNÇ. SPOR

İLEYDAĞI  SPOR

2.AMT. LİGİ

ALİ KOÇ

MİLLİ EGEMENLİK STADI

18.02.2018

13.00

SENİRKENT BLD. SPOR

GÜLCÜ SPOR

2.AMT. LİGİ

MUSTAFA YÜCEER

SENİRKENT İLÇE STADI

18.02.2018

13.30

ISPARTA FK SPOR

ISP.GNÇ.HARKT.GNÇ.VE SP.

2.AMT. LİGİ

ALİ KOÇ

MİLLİ EGEMENLİK STADI

18.02.2018

13.30

GÖNEN SPOR

İLAVUS SPOR

2.AMT. LİGİ

HÜSEYİN AKÇA

GÖNEN İLÇE STADI

18.02.2018

13.30

YALVAÇ SPOR

EĞİRDİR BLD. SPOR

1.AMT LİGİ

HÜSEYİN ZENGİN

YALVAÇ İLÇE   STADI

18.02.2018

14.30

ŞARKİKARAAĞAÇ BLD. SPOR

BÜYÜK HACILAR SPOR

2.AMT. LİGİ

YILMAZ AKSU

ŞARKİKARAAĞAÇ İLÇE STADI

 

18.02.2018

14.30

SAV KASB. GNÇ VE SPOR

İYAŞ GNÇ.VE SPOR

2.AMT. LİGİ

ORHAN TÜRKER

SAV  STADI

 

18.02.2018

14.30

SÜTÇÜLER SPOR

ALİKÖYÜ SPOR

2.AMT. LİGİ

OKAN ŞENGÜN

SÜTÇÜLER  İLÇE STADI

 

18.02.2018

15.30

ISP.  32 GENÇLİK  SPOR

ÇÜNÜR SPOR

1.AMT. LİGİ

ALİ KOÇ

MİLLİ EGEMENLİK STADI

 

18.02.2018

15.30

GÜNEYKENT SPOR

KEÇİBORLU BLD. SPOR

1.AMT. LİGİ

HÜSEYİN AKÇA

GÖNEN  İLÇE STADI

 

18.02.2018

15.30

GELENDOST SPOR

ISPARTA TUĞRA SPOR

1.AMT.LİGİ

HÜSEYİN ZENGİN

YALVAÇ İLÇE   STADI

 

21.02.2018

17.00

İYAŞ GNÇ.VE SPOR

ISP. DAVRAZ SPOR

U – 16 LİGİ PLY.OF

MUSTAFA YÜCEER

MİLLİ EGEMENLİK STADI

 

22.02.2018

17.00

İLAVUS SPOR

GÜL SPOR

U – 16 LİGİ PLY.OF

HÜSEYİN ZENGİN

MİLLİ EGEMENLİK STADI

 

      MÜSABAKA BİTİMİNDEN SONRA   MÜSABAKA NETİCESİ, KIRMIZI KART, HERHANGİBİR OLAYIN OLUP OLMADIĞI     BİLGİLERİNİ N  -    0 553 886 27 66    T                 TELEFONLA WSSSAP  TAN   İLETİLMESİ VE  PAZARTESİ  GÜNÜ   SAAT 17.00’ye  SAHA KOMİSERLERİ ODASINA  TESLİM   EDİLMESİ  HUSUSUNDA                                 ÖNEMLE RİCA

 

=> Sen de ücretsiz bir internet sitesi kurmak ister misin? O zaman burayı tıkla! <=
BEN SPORCUNUN ZEKİ,ÇEVİK AYNI ZAMANDA AHLAKLI OLANINI SEVERİM.. GAZİ MUSTAFA KEMAL ATATÜRK